konya 

VİZYONUMUZ; Hidrolik ve pnömatik sektöründe küresel rekabet içinde yeralan, geliştirdiği teknoloji ve pazara sunduğu ürünler ile tüketicilerin dünya markaları ile bir arada alternatif gördüğü ve tercih ettiği bir marka ve üretici; hidrolik ve pnömatik sektöründe müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

MİSYONUMUZ; Müşteri odaklı entegre Hidrolik ve Pnömatik çözümleri sağlayarak, her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

HİDROAN Ankara Hidrolik Makine Sanayi; mevcut nitelikli insan kaynaklarının yanısıra dünya genelinde teknoloji üreten ve herbiri kendi alanında lider 47 firmanın temsilciliğini yapmaktadır. Bu firmalarla teknik kadromuzun koordineli çalışmaları sonucunda ortaya çıkan projeleri; Ülkemiz sanayisi için bir ışık, bizim için bir gurur kaynağı olmaktadır. Ülke sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda öncelikli olarak mühendislik ve tasarım hizmetleri sunan firmamız, gelişen ve gereksinimi duyulan ihtiyaçlara paralel olarak sürekli kendini yenilemektedir. Bugün 16'sı mühendis, 4'ü teknik öğretmen olan toplam 96 çalışanı ile hidrolik ve pnömatik sektöründeki hizmetlerini arttırarak sürdürmektedir.

Go to top